GRZEGORZ DATA
FOTOGRAF

WITAM


Zapewne są Państwo na etapie poszukiwań fotografa który wykona zdjęcia na Waszym ślubie:-) Spokojnie, możecie czytać dalej – nie będę tutaj pisał, że urodziłem się z aparatem w ręku, zamiast samochodzikami bawiłem się aparatem, spędzałem dzieciństwo w ciemni fotograficznej i właśnie dlatego musisz wybrać moje usługi, gdyż jest to całe moje życie, jestem najlepszy, wszechwiedzący, jedyny który robi dobre zdjęcia i przy tym wszystkim bezsprzecznie jestem najtańszy itp – tego się już chyba naczytaliście. Postaram się w kilku „normalnych”zdaniach opisać o co chodzi:-)

O MNIE


Rocznik ’83, żonaty, wysoki

DROGA DO FOTOGRAFII


Tak naprawdę zaczyna się w 2003 roku na studiach dziennikarskich podczas warsztatów z fotografii i reportażu. Początkowo „pociąga” mnie reportaż, głównie sportowy, pierwsze akredytacje fotoreporterskie i tak się już potoczyło. A reszta to już historia. Aparat stał się narzędziem mojej pracy, pracy którą bardzo lubię .

FOTOGRAFIA ŚLUBNA


Preferuję podejście reporterskie – w dyskretny i kompletny sposób chcąc oddać atmosferę tego dnia, bez zbytniego ingerowania w to co się dzieje. Plener – w dniu ślubu lub innym dowolnie przez Państwa wybranym. Pracuję na Canon 5d mk3 plus kilka jasnych obiektywów klasy L i światełek plus zapasowe body. Każde zdjęcie które oddaję, jest poddawane kompletnej obróbce.

Posiadam zaświadczenie pozwalające na fotografowanie uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną. Jeśli moje podejście do pracy, zdjęcia są w Państwa guście, zapraszam do współpracy – Fotograf Jasło, Krosno, Gorlice, Dębica, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz