Albumy Tradycyjne

 

Przeglądając oferty, warto również zwrócić uwagę na albumy w jakich oddawane są zdjęcia. To one przez lata będą odpowiedzialne za przechowywanie Państwa wspomnień, warto by były trwałe, solidne i dobrze się prezentowały.

Dla tych z Państwa którzy zdecydują się na pakiet z albumem przygotowałem albumy klasyczne - introligatorskie. Seria ta powstała z myślą o wymagających klientach, ceniących sobie jakość wykonania, trwałość, solidną pracę ręczną.

Dzięki nawiązaniu współpracy z wiodącym producentem album powstaje na zamówienie w pracowni introligatorskiej z wysokiej jakości materiałów. nie są seryjną chińską produkcją. Każdy klient ma pełną kontrolę nad finalnym wzorem albumu wybierając:
- wzór oprawy
- kolor oprawy
- kolor kart w albumie
- tekst graweru

Albumy tradycyjne wracają do łąsk. Wyklejone na eleganckim papierze pojedyncze odbitki przełożone pergaminem mają swój urok.

Klasyczne, tradycyjne rozwiązania zawsze będą miały swoich miłośników. Czasem trzeba tylko nieco tę tradycję odświeżyć. Strzałem w dziesiątkę okazały się albumy tradycyjne personalizowane wykonywane na zamówienie.

Możliwość zamieszczenia imion, zdjęcia pary młodej na okładce albumu tradycyjnego sprawia, że album taki zyskuje nowe oblicze - przestaje być produktem masowej produkcji, a jest czymś zupełnie indywidualnym.

Poniżej znajdą Państwo dostępne linie albumów, wzorniki kolorów opraw, typy opraw, wszystko potrzebne aby "stworzyć" swój indywidualny album.