Fotoksiążki

 

Przeglądając oferty, warto również zwrócić uwagę na fotoksiążki w jakich oddawane są zdjęcia. To one przez lata będą odpowiedzialne za przechowywanie Państwa wspomnień, warto by były trwałe, solidne i dobrze się prezentowały.

Dla tych z Państwa którzy zdecydują się na pakiet z fotoksiążką przygotowałem fotoksiążki klasyczne. Seria ta powstała z myślą o wymagających klientach, ceniących sobie jakość wykonania, trwałość, solidną pracę ręczną.

Dzięki nawiązaniu współpracy z wiodącym producentem fotoksiążka powstaje na zamówienie w pracowni introligatorskiej z wysokiej jakości materiałów. nie są seryjną chińską produkcją. Każdy klient ma pełną kontrolę nad finalnym wzorem fotoksiążki wybierając:
- wzór oprawy
- kolor oprawy
- kolor kart w albumie
- tekst graweru

Fotoksiążki drukowane na eleganckim papierze mają swój urok.

Nowoczesne rozwiązania na każdym kroku wkradają się w życie. Strzałem w dziesiątkę okazały się fotoksiążki personalizowane wykonywane na zamówienie.

Możliwość zamieszczenia imion, zdjęcia pary młodej na okładce fotoksiążki sprawia, że nowe oblicze - przestaje być produktem masowej produkcji, a jest czymś zupełnie indywidualnym.

Poniżej znajdą Państwo dostępne linie fotoksiążek, wzorniki kolorów opraw, typy opraw, wszystko potrzebne aby "stworzyć" swóją indywidualną fotoksiążkę.