Albumy tradycyjne

Fotografie ślubne oprawione w przepiękne oprawy

Przeglądając oferty, warto również zwrócić uwagę na albumy w jakich oddawane są zdjęcia. To one przez lata będą odpowiedzialne za przechowywanie Państwa wspomnień, warto by były trwałe, solidne i dobrze się prezentowały.

Dla tych z Państwa którzy zdecydują się na pakiet z albumem przygotowałem albumy klasyczne – introligatorskie. Seria ta powstała z myślą o wymagających klientach, ceniących sobie jakość wykonania, trwałość, solidną pracę ręczną.

Dzięki nawiązaniu współpracy z wiodącym producentem album powstaje na zamówienie w pracowni introligatorskiej z wysokiej jakości materiałów. nie są seryjną chińską produkcją. Każdy klient ma pełną kontrolę nad finalnym wzorem albumu wybierając:
– wzór oprawy
– kolor oprawy
– kolor kart w albumie
– tekst graweru

Albumy tradycyjne wracają do łąsk. Wyklejone na eleganckim papierze pojedyncze odbitki przełożone pergaminem mają swój urok.

Klasyczne, tradycyjne rozwiązania zawsze będą miały swoich miłośników. Czasem trzeba tylko nieco tę tradycję odświeżyć. Strzałem w dziesiątkę okazały się albumy tradycyjne personalizowane wykonywane na zamówienie.

Możliwość zamieszczenia imion, zdjęcia pary młodej na okładce albumu tradycyjnego sprawia, że album taki zyskuje nowe oblicze – przestaje być produktem masowej produkcji, a jest czymś zupełnie indywidualnym.

Poniżej znajdą Państwo dostępne linie albumów, wzorniki kolorów opraw, typy opraw, wszystko potrzebne aby „stworzyć” swój indywidualny album.

Album Tradycyjny - Seria Akryl

Duże okienko zdjęciowe przeszklone akrylem spowoduję, że album będzie mocno spersonalizowany – niepowtarzalny i przy tym bardzo nowoczesny.Seria Akryl zapewnia niebanalność albumu wykonanego według klasycznych wzorców sztuki introligatorskiej.

Album Tradycyjny - Biała Dama

Wzorzysty design wygrawerowany na białej płytce akrylowej podkreśli rangę zdjęć – ślubnych. Album tradycyjny linii Biała Dama wygląda bardzo efektownie zarówno z blokiem w kolorze ecru jak i czarnym.

Album Tradycyjny - Czarna Gwiazda

Oryginalny i odważny styl albumów warto dodatkowo spersonalizować wybierając jeden z klasycznych, czarnych wzorów. Czarna Gwiazda stanie się wtedy zupełnie unikatowym albumem który zachwyci parę młodą.


Album Tradycyjny - Klasyczny

Najbardziej tradycyjny produkt służący do prezentowania zdjęć w swej najbardziej klasycznej odsłonie. Do wyboru olbrzymia paleta możliwości – stwórz album, jakiego nie będzie miał nikt inny.

Album Tradycyjny - Seria Gravo

Tradycyjne wzornictwo linii Gravo świetnie podkreśli ponadczasowy charakter albumów tradycyjnych. Te motywy nie wyjdą z mody, tak jak z mody nie wyszły albumy do wklejania zdjęć. Możesz wybierać wśród wielu wzorów.

Album Tradycyjny - Seria Kreatywna

Bardzo ciekawa propozycja dla miłośników albumów tradycyjnych – okłądka wykonana z grafiki przygotowanej specjalnie pod konkretny album – pełna indywidualizacja oprawy i blok przygotowany do wklejenia zdjęć.