Portfolio

Portfolio Fotografia Ślubna Rzeszów, Dębica, Tarnów, Gorlice, Jasło, Krosno, Nowy Sącz

Na swoim koncie mam już wiele wykonanych sesji narzeczeńskich, a także sesji ślubnych. Byliśmy z Parami w różnych zakątkach Polski. Mam nadzieję, że będę miał okazję pracować również z Wami!

Sesje Narzeczeńskie

Już niebawem powiecie sobie sakramentalne „tak”, ale zanim to nastąpi, może warto uwiecznić towarzyszące Wam obecnie emocje? Tu z pomocą przychodzi sesja narzeczeńska na którą możemy pojechać wszędzie, gdzie tylko zechcecie. Przejdźmy się szlakiem Waszych ulubionych miejsc, a może rzucimy wszystko i pojedziemy w Bieszczady? Równie pięknie będziecie się prezentować skąpani w morskich falach. A może sesja narzeczeńska z dużą dawką humoru? Proszę bardzo!

Reportaż ślubny

Dobry reportaż ślubny jest po prostu w pełni naturalny. Dzień ślubu jest pełen emocji – stresu, wzruszeń, a czasem śmiechu do łez. Zamykam je wszystkie w kadrach i tworzę piękną pamiątkę na lata.

Jako fotograf ślubny cenię sobie prawdę. Zapominam więc o wyreżyserowanych scenach i jestem przygotowany na wszelkie nieoczekiwane zwroty akcji.

Reportaż ślubny, to taki ślub w pigułce, stąd też będę obecny przy Was cały czas – od momentu przygotowań, po błogosławieństwo rodziców, ceremonię oraz zabawę na weselu. Nieistotne jest dla mnie to, czy zdjęcia ślubne będą robione w kościele czy USC. Będzie równie pięknie, zaufajcie mi.

Plener ślubny

Jeśli chcecie, abym wykonał dla Was sesję ślubną w plenerze, oznacza to, że już jesteście małżeństwem! Bardzo Wam gratuluję i życzę tego, abyście już zawsze byli tak szczęśliwi. Wszelkie stresy związane z powiedzeniem sobie sakramentalnego „tak” macie już za sobą, więc teraz w pełni zrelaksowani ruszajmy w plener, aby uwiecznić Wasze szczęście.

W kwestii wykonania sesji ślubnych, jestem w pełni otwarty na Wasze propozycje. Przeglądając wykonane przeze mnie fotografie ślubne sami zobaczycie, że mogę wykonać je zarówno w dniu ślubu, jak i w dowolnie wybranym przez Was terminie. Wybierzcie takie miejsce, abyście czuli się w nim jak najbardziej komfortowo. Jeśli nie macie pomysłu, porozmawiajmy, chętnie podrzucę kilka pomysłów.

Skontaktujmy się!

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chcesz bym został Waszym fotografem ślubnym zapraszam do kontaktu przez facebooka, instagram lub wyślij do mnie e-mail.