Fotografia

Fotograf ślubny Jasło

Od dawna świadczę usługi jako fotograf ślubny w mieście Jasło oraz w regionie. Rozumiem, że ten wyjątkowy dzień wymaga najlepszej oprawy pod wieloma względami. Wykonując sesje ślubne i narzeczeńskie, staram się po pierwsze złapać miłość, a następnie, w drugiej kolejności zadbać o detale warsztatowe. Przeprowadzana przeze mnie fotografia ślubna jest raczej wyszukana i artystyczna. Wspaniałe sesje narzeczeńskie, a także ślubne w plenerze to moja specjalizacja. W przeciągu wielu lat działania jako fotograf znalazłem niesamowite miejsca gwarantujące bezcenne zdjęcia. Fotografia ślubna w mieście Jasło na najlepszym poziomie wymaga symbiozy warsztatu, umiejętności, pomysłu, jak również nowoczesnego sprzętu. Dość istotne jest również doświadczenie. W moim odczuciu, wypełniam wszystkie te kryteria jako fotograf ślubny. Zdecydujcie się na moje zdjęcia w tym wyjątkowym dniu, a na pewno będziecie zadowoleni!

Sesje ślubne i narzeczeńskie

Oprócz fotografii z ceremonii ślubnej i wesela, z przyjemnością wykonam dla Was także sesje ślubne i narzeczeńskie w mieście Jasło. Praca w plenerze to moja specjalizacja. Znam mnóstwo pięknych miejsc w okolicy, które nadadzą się an piękne sesje ślubne. Chętnie jednak przyjadę wszędzie tam, gdzie mnie tylko zaprosicie, także poza granice naszego pięknego kraju.

Jeśli tak jak dla mnie, liczą się dla Was emocje i fotografia ślubna wysokiej jakości, skontaktujcie się ze mną i zapytajcie o wolny termin. Będę zaszczycony, jeśli obdarzycie mnie zaufaniem! Zajrzyjcie także do mojego portfolio fotografa ślubnego – zapraszam, rozgośćcie się u mnie na dłużej.

Luźna i przyjazna atmosfera

Jako fotograf ślubny w mieście Jasło bardzo cenię sobie naturalność i prawdziwość wszystkich wykonanych przeze mnie zdjęć. Wychodzę z założenia, że rola zatrudnionego fotografa na wesele w dużej mierze polega na byciu niewidzialnym. Poza tym nie jestem typem dyktatora. Uważam, że ustawianie gości i Młodych z prośbą o szeroki uśmiech jest po prostu nienaturalne. Staram się, abyście czuli się przy mnie jak najbardziej swobodnie. Chcę pokazywać prawdziwe emocje, które zamknięte w kadrze stworzą pamiątkę na całe życie. Dobra fotografia ślubna to potężny ładunek emocjonalny połączony ze spontanicznością! Jeśli takiej właśnie szukacie, zapraszam do współpracy.

Fotografia Ślubna Jasło

Preferuję reporterskie podejście. Nie jestem reżyserem, a fotografem ślubnym, więc w dyskretny i kompletny sposób oddaję niezwykłą atmosferę Waszego wielkiego dnia oraz towarzyszące mu emocje. Termin wykonania sesji plenerowych, z każdą Parą ustalam indywidualnie. Jestem otwarty zarówno na wykonanie zdjęć w dniu ślubu, jak i w innym, dowolnym przez Was wybranym. Jako profesjonalny fotograf ślubny pracuję na aparatach Canon plus obiektywy stałoogniskowe 35, 50, 85, 135 klasy L. Każde zdjęcie, które ode mnie otrzymacie, jest poddawane kompletnej obróbce.
Posiadam zaświadczenie pozwalające na fotografowanie uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną. Jeśli moje podejście do pracy oraz zdjęcia przypadły Wam do gustu, spotkamy się i omówimy szczegóły współpracy!

Zobacz także: fotograf ślubny Tarnów

fotografia ślubna 2