Fotografia

Fotograf ślubny Jasło

Cześć, miło, że zajrzałeś na moje www. Zatrzymaj się tutaj na kilka chwil. Mam na imię Grzegorz i świadczę usługi jako fotograf śluby w mieście Jasło oraz regionie podkarpacia i małopolski. Wykonując sesje ślubne, reportaże z ceremonii oraz zabawy staram się przedstawić  emocję i towarzyszący im klimat. Stawiam na naturalność, bez reżyserowania i pozowania. W ciągu kilkunastu lat pracując jako fotograf ślubny jasło, odwiedziłem wiele miejsc w naszym regionie, gdzie można wykonać sesje ślubne, sesje narzeczeńskie. Jeśli interesuje Was sesja poza regionem, żaden problem w moim portfolio znajdziecie sesje z różnych zakątków naszego kraju. Zobacz moje portfolio. 

Sesje ślubne i narzeczeńskie. Reportaże ślubne

Jeśli tak jak dla mnie, liczą się dla Was emocje i fotografia ślubna wysokiej jakości, skontaktujcie się ze mną i zapytajcie o wolny termin. Opiszcie czego oczekujecie, razem stworzymy pamiątkę na całe życie.  Będę zaszczycony, jeśli obdarzycie mnie zaufaniem! Przejrzycie całe moje www  – zapraszam, rozgośćcie się u mnie na dłużej.

Luźna i przyjazna atmosfera. Styl pracy

Jako fotograf ślubny staram się, abyście czuli się  jak najbardziej swobodnie. Chcę pokazywać prawdziwe emocje, które zamknięte w kadrze stworzą pamiątkę na całe życie.

Preferuję reporterskie podejście. Nie jestem reżyserem, a fotografem ślubnym, więc w dyskretny i kompletny sposób oddaję niezwykłą atmosferę Waszego wielkiego dnia oraz towarzyszące mu emocje.

Termin wykonania sesji plenerowych, z każdą Parą ustalam indywidualnie. Jestem otwarty zarówno na wykonanie zdjęć w dniu ślubu, jak i w innym, dowolnym przez Was wybranym.

Jako profesjonalny fotograf ślubny pracuję na aparatach Canon plus obiektywy stałoogniskowe 35, 50, 85, 135 klasy L. Każde zdjęcie, które ode mnie otrzymacie, jest poddawane kompletnej obróbce.
Posiadam zaświadczenie pozwalające na fotografowanie uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną. Jeśli moje podejście do pracy oraz zdjęcia przypadły Wam do gustu, spotkamy się i omówimy szczegóły współpracy!

Zobacz także: fotograf ślubny Tarnów

fotografia ślubna 2

Zapoznaj się  z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie współpracy.

blank

Zapytaj o ofertę, dostępny termin.

Kontakt

Zobacz

FacebookInstagram