Fotoksiążki

Najwyższej jakości fotoksiążki

Fotoksiążki w fotografii ślubnej

Przeglądając oferty, warto również zwrócić uwagę na fotoksiążki w jakich oddawane są zdjęcia. To one przez lata będą odpowiedzialne za przechowywanie Państwa wspomnień, warto by były trwałe, solidne i dobrze się prezentowały.

Dla tych z Państwa którzy zdecydują się na pakiet z fotoksiążką przygotowałem fotoksiążki klasyczne. Seria ta powstała z myślą o wymagających klientach, ceniących sobie jakość wykonania, trwałość, solidną pracę ręczną.

Dzięki nawiązaniu współpracy z wiodącym producentem fotoksiążka powstaje na zamówienie w pracowni introligatorskiej z wysokiej jakości materiałów. nie są seryjną chińską produkcją. Każdy klient ma pełną kontrolę nad finalnym wzorem fotoksiążki wybierając:
– wzór oprawy
– kolor oprawy
– kolor kart w albumie
– tekst graweru

Fotoksiążki drukowane na eleganckim papierze mają swój urok.

Nowoczesne rozwiązania na każdym kroku wkradają się w życie. Strzałem w dziesiątkę okazały się fotoksiążki personalizowane wykonywane na zamówienie.

Możliwość zamieszczenia imion, zdjęcia pary młodej na okładce fotoksiążki sprawia, że nowe oblicze – przestaje być produktem masowej produkcji, a jest czymś zupełnie indywidualnym.

Poniżej znajdą Państwo dostępne linie fotoksiążek, wzorniki kolorów opraw, typy opraw, wszystko potrzebne aby „stworzyć” swóją indywidualną fotoksiążkę.

Fotoksiążka - Seria Akryl

Duże okienko zdjęciowe przeszklone akrylem spowoduję, że książka będzie mocno spersonalizowana i przy tym bardzo nowoczesna.

Fotoksiążka - Biała Dama

Fotoksiążki w okładce eleganckiej, białej z eko-skóry, która połączona jest z grawerowaną wstawką ze śnieżnobiałego akrylu. Połączenie delikatne i finezyjne zarazem, podobnie jak wzornictwo w tej serii.

Fotoksiążka - Czarna Gwiazda

Czarna Gwiazda to marka sama dla siebie, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów fotograficznych w Polsce. Okładki tej linii łączą elegancję czarnej eko-skóry i nowoczesność grawerowanej wstawki z czarnego akrylu. Dzięki możliwości wprowadzenia tekstu oraz dodania zdjęcia w okienku, okładka będzie indywidualna.


Fotoksiążka - Klasyczna

Najbardziej tradycyjny produkt służący do prezentowania zdjęć w swej najbardziej klasycznej odsłonie. Do wyboru olbrzymia paleta możliwości.
Klasyczna elegancja.

Fotoksiążka - Seria Gravo

Gravo to ciekawe, klasyczne wzory wykonane techniką grawerunku laserowego na wybranych materiałach. Możliwość personalizacji zwiększa jeszcze dostępne w niektórych wzorach okienko zdjęciowe oraz opcja wstawienia napisu.