Fotografia

Fotograf Ślubny Krosno

Cześć

Poszukujesz fotografa na ślub

Dopasowanej oferty

Luźnej atmosfery podczas współpracy

Naturalnych fotografii

Jeśli tak, zapraszam!

Miło, że zajrzałeś na moje www. Mam na imię Grzegorz i świadczę usługi jako fotograf śluby w mieście Krosno oraz regionie podkarpacia i małopolski. Wykonując sesje ślubne, reportaże z ceremonii oraz zabawy staram się przedstawić  emocję i towarzyszący im klimat. Stawiam na naturalność, bez reżyserowania i pozowania.

blank

Zatrzymaj się tutaj na kilka chwil

Przejrzycie całe moje www. Opiszcie czego oczekujecie, razem stworzymy pamiątkę na całe życie.  Będę zaszczycony, jeśli obdarzycie mnie zaufaniem! Jeśli tak jak dla mnie, liczą się dla Was emocje i fotografia ślubna wysokiej jakości, skontaktujcie się ze mną i zapytajcie o wolny termin.

blank

Luźna i przyjazna atmosfera. Styl pracy

Jako fotograf ślubny staram się, abyście czuli się  jak najbardziej swobodnie. Chcę pokazywać prawdziwe emocje, które zamknięte w kadrze stworzą pamiątkę na całe życie.

Preferuję reporterskie podejście. Nie jestem reżyserem, a fotografem ślubnym, więc w dyskretny i kompletny sposób oddaję niezwykłą atmosferę Waszego wielkiego dnia oraz towarzyszące mu emocje.

Termin wykonania sesji plenerowych, z każdą Parą ustalam indywidualnie. Jestem otwarty zarówno na wykonanie zdjęć w dniu ślubu, jak i w innym, dowolnym przez Was wybranym.

Jako profesjonalny fotograf ślubny pracuję na aparatach Canon plus obiektywy stałoogniskowe 35, 50, 85, 135 klasy L. Każde zdjęcie, które ode mnie otrzymacie, jest poddawane kompletnej obróbce.
Posiadam zaświadczenie pozwalające na fotografowanie uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną. Jeśli moje podejście do pracy oraz zdjęcia przypadły Wam do gustu, spotkamy się i omówimy szczegóły współpracy!

Zobacz także: fotograf ślubny Tarnów

fotografia ślubna 2

Zapoznaj się  z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie współpracy.

blank

Zapytaj o ofertę, dostępny termin.

Kontakt

Zobacz

FacebookInstagram