Fotografia

Fotograf ślubny Krosno

Od wielu lat realizuję usługi jako fotograf ślubny w mieście Krosno oraz w regionie. Rozumiem, że ten niesamowity dzień wymaga świetnej oprawy pod każdym względem. Wykonując sesje ślubne i narzeczeńskie, próbuję w pierwszej kolejności uchwycić emocje, a dopiero, w drugiej kolejności zadbać o kwestie techniczne. Realizowana przeze mnie fotografia ślubna jest z pewnością oryginalna i nietuzinkowa. Piękne sesje narzeczeńskie, a także ślubne w plenerze to mój konik. W przeciągu wielu lat działania jako fotograf poznałem świetne miejsca, które zagwarantują najlepsze ujęcia. Fotografia ślubna w mieście Krosno na najlepszym poziomie wymaga symbiozy warsztatu, umiejętności, pomysłu, jak i profesjonalnego sprzętu. Bardzo istotne jest przy tym doświadczenie. Moim zdaniem, wypełniam wszystkie te kryteria jako fotograf ślubny. Postawcie na moje zdjęcia w tym wspaniałym dniu, a na pewno będziecie zadowoleni!

Sesje ślubne i narzeczeńskie

Oprócz fotografii z ceremonii ślubnej i wesela, z przyjemnością wykonam dla Was także sesje ślubne i narzeczeńskie w mieście Krosno. Praca w plenerze to moja specjalizacja. Znam mnóstwo pięknych miejsc w okolicy, które nadadzą się an piękne sesje ślubne. Chętnie jednak przyjadę wszędzie tam, gdzie mnie tylko zaprosicie, także poza granice naszego pięknego kraju.

Jeśli tak jak dla mnie, liczą się dla Was emocje i fotografia ślubna wysokiej jakości, skontaktujcie się ze mną i zapytajcie o wolny termin. Będę zaszczycony, jeśli obdarzycie mnie zaufaniem! Zajrzyjcie także do mojego portfolio fotografa ślubnego – zapraszam, rozgośćcie się u mnie na dłużej.

Luźna i przyjazna atmosfera

Jako fotograf ślubny w mieście Krosno bardzo cenię sobie naturalność i prawdziwość wszystkich wykonanych przeze mnie zdjęć. Wychodzę z założenia, że rola zatrudnionego fotografa na wesele w dużej mierze polega na byciu niewidzialnym. Poza tym nie jestem typem dyktatora. Uważam, że ustawianie gości i Młodych z prośbą o szeroki uśmiech jest po prostu nienaturalne. Staram się, abyście czuli się przy mnie jak najbardziej swobodnie. Chcę pokazywać prawdziwe emocje, które zamknięte w kadrze stworzą pamiątkę na całe życie. Dobra fotografia ślubna to potężny ładunek emocjonalny połączony ze spontanicznością! Jeśli takiej właśnie szukacie, zapraszam do współpracy.

Fotografia Ślubna Krosno

Preferuję reporterskie podejście. Nie jestem reżyserem, a fotografem ślubnym, więc w dyskretny i kompletny sposób oddaję niezwykłą atmosferę Waszego wielkiego dnia oraz towarzyszące mu emocje. Termin wykonania sesji plenerowych, z każdą Parą ustalam indywidualnie. Jestem otwarty zarówno na wykonanie zdjęć w dniu ślubu, jak i w innym, dowolnym przez Was wybranym. Jako profesjonalny fotograf ślubny pracuję na aparatach Canon plus obiektywy stałoogniskowe 35, 50, 85, 135 klasy L. Każde zdjęcie, które ode mnie otrzymacie, jest poddawane kompletnej obróbce.
Posiadam zaświadczenie pozwalające na fotografowanie uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną. Jeśli moje podejście do pracy oraz zdjęcia przypadły Wam do gustu, spotkamy się i omówimy szczegóły współpracy!

Zobacz także: fotograf ślubny Gorlice

fotograf ślubny Krosno

Fotograf Ślubny FAQ

Jak u Pana z terminami?

Nie ma reguły, ale najlepiej się umawiać z co najmniej 6-12 miesięcy przed ślubem.

Ile kosztuje u Pana fotografia ślubna?

Cena uzależniona jest od wybranego pakietu. Pakiety są dostępne w zakładce oferta.

Jak długo czeka się u Pana na zdjęcia ślubne?

Maksymalny termin wynosi do 4 miesięcy i jest on zapisany w umowie.

Kiedy i gdzie będziemy wykonywać sesje ślubne w plenerze?

Zdjęcia plenerowe są wykonywane w dowolnym terminie po Waszym ślubie. Zazwyczaj jest to kilka dni po ceremonii. Para otrzymuje kilka miejsc do wyboru.

Ile zdjęć otrzymujemy i w jakiej formie?

W zależności od wybranego pakietu zdjęcia otrzymujecie w formie albumu tradycyjnego lub foto książki. Pakiety oferują również łączenie tych form. Każdy z pakietów zawiera również zdjęcia w formie elektronicznej – minimum 450 w pełni obrobionych zdjęć.

W jakich godzinach pracujesz jako fotograf ślubny?

Prace zaczynam od uzgodnionej wcześniej godziny, a kończę o 0:30 (koniec oczepin).

Czy obsługujesz inne miasta niż Krosno?

Tak, obsługuje cały region, a głównie są to miasta: Gorlice, Jasło, Krosno, Tarnów, Nowy Sącz i Rzeszów.