Fotografia

Fotograf ślubny Tarnów

Cześć. Miło, że zajrzałeś na moje www. Jeśli szukasz fotografa na ślub.  Zatrzymaj się tutaj na kilka chwil.  Zobacz moje portfolio.  Zapoznaj się  z ofertą.   Mam na imię Grzegorz i świadczę usługi jako fotograf śluby w mieście Tarnów oraz regionie  małopolski i podkarpacia.

Sesje ślubne i narzeczeńskie

Oprócz fotografii z ceremonii ślubnej i wesela, z przyjemnością wykonam dla Was także sesje ślubne i narzeczeńskie w mieście Tarnów.  Zdjęcia możemy wykonać  w Waszej okolicy, jak i dowolnym zakątku naszego kraju.

Jeśli tak jak dla mnie, liczą się dla Was emocje i fotografia ślubna wysokiej jakości, skontaktujcie się ze mną i zapytajcie o wolny termin. Będę zaszczycony, jeśli obdarzycie mnie zaufaniem!

Luźna i przyjazna atmosfera

Jako fotograf ślubny w mieście Tarnów bardzo cenię sobie naturalność i prawdziwość wszystkich wykonanych przeze mnie zdjęć. Staram się, abyście czuli się przy mnie jak najbardziej swobodnie. Chcę pokazywać prawdziwe emocje, które zamknięte w kadrze stworzą pamiątkę na całe życie.

Fotografia Ślubna Tarnów

Preferuję reporterskie podejście. W dyskretny i kompletny sposób oddaję niezwykłą atmosferę Waszego wielkiego dnia oraz towarzyszące mu emocje. Termin wykonania sesji plenerowych, z każdą Parą ustalam indywidualnie. Jestem otwarty zarówno na wykonanie zdjęć w dniu ślubu, jak i w innym, dowolnym przez Was wybranym. Jako profesjonalny fotograf ślubny pracuję na aparatach Canon plus obiektywy stałoogniskowe 35, 50, 85, 135 klasy L. Każde zdjęcie, które ode mnie otrzymacie, jest poddawane kompletnej obróbce.
Posiadam zaświadczenie pozwalające na fotografowanie uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną. Jeśli moje podejście do pracy oraz zdjęcia przypadły Wam do gustu, spotkamy się i omówimy szczegóły współpracy!

Zobacz także: fotograf ślubny Krosno

sesja ślubna tarnów

Zobacz najczęstsze pytania odnośnie współpracy