Fotografia

Fotograf ślubny Gorlice

Cześć, mam na imię Grzegorz i świadczę usługi jako fotograf śluby w mieście Gorlice oraz regionie  małopolski i podkarpacia.  Miło, że zajrzałeś na moje www. Jeśli szukasz fotografa na ślub.  Zatrzymaj się tutaj na kilka chwil. Zobacz moje portfolio.  Zapoznaj się  z ofertą.

Luźna i przyjazna atmosfera

Wykonując sesje ślubne, reportaże z ceremonii oraz zabawy staram się przedstawić  emocję i towarzyszący im klimat. Stawiam na naturalność, bez reżyserowania i pozowania. W ciągu kilkunastu lat pracując jako fotograf ślubny gorlice, odwiedziłem wiele miejsc w naszym regionie, gdzie można wykonać sesje ślubne, sesje narzeczeńskie. Jeśli interesuje Was sesja poza regionem, żaden problem w moim portfolio znajdziecie sesje z różnych zakątków naszego kraju.

Reportaże, sesje ślubne i narzeczeńskie

Preferuję reporterskie podejście. W dyskretny i kompletny sposób oddaję niezwykłą atmosferę Waszego wielkiego dnia oraz towarzyszące mu emocje. Termin wykonania sesji plenerowych, z każdą Parą ustalam indywidualnie.  Jako profesjonalny fotograf ślubny pracuję na aparatach Canon plus obiektywy stałoogniskowe 35, 50, 85, 135 klasy L. Każde zdjęcie, które ode mnie otrzymacie, jest poddawane kompletnej obróbce.
Posiadam zaświadczenie pozwalające na fotografowanie uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną. Jeśli moje podejście do pracy oraz zdjęcia przypadły Wam do gustu, spotkamy się i omówimy szczegóły współpracy!

Zobacz także: fotograf ślubny Jasło

Zapytaj o ofertę, dostępny termin.

Kontakt

Zobacz

FacebookInstagram
blank